MÖBLER / Bord / Soffbord 13925010

nr 1392 5010

Soffbord

med utdragbara skivor. 1960-tal. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Djup: 64 cm. Höjd: 50 cm

Kondition: smärre bruksslitage

Utrop:

700 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 26 april 2021
kl 18:19:36